Сайт клуба Лидер

ВИСТАВКА САС UA

Запрошуємо всіх власників собак

взяти участь в заході.

Эксперти:

1. SZUTKIEWICZ ANDRZEJ (Польща)

21Manowo_1bkopia

FCI Эксперт – International FCI Judges of Poland

FCI - Judges - I, II, III, IV, V, VII, VIII, X - all breeds

VI, IX - partially

__________________________________________________

2. IVAN RISTOVIC (Сербія)

273592428_1772567562936163_3008742750591222963_n

FCI Эксперт - International FCI Judges of Serbia

individual breeds 2 groups.

_________________________________________________

3. MILANOVIC MILAN (Сербія)

received_4606538482787981

FCI - Judges - I, II, IV, V, VI, VII, VIII,  X - all breeds
International FCI Judges of Serbia
 _________________________________________________

4.  БОРИСОВА ТЕТЯНА (Україна)

borisova

International FCI Judges of Ukrainian Kennel Union
All-breed national Judge

_________________________________________________

5.  ГОНЧАРЕНКО ГАЛИНА (Україна)

176049820_1096576970845950_8045956028688517417_n

Міжнародний суддя МКФ - окремі породи 2 групи

International FCI Judges of Ukrainian Kennel Union

Національний суддя - окремі породи 2 групи

_________________________________________________

6. АЛЛА БРИЗГАЛІНА (Україна)

Міжнародний суддя  МКФ Рангу САСIB по групам порід

International FCI Judges of Ukrainian Kennel Union

2,3,9 groups.

81660758_463833374529167_6402916255371624448_n

 ___________________________________________________

7. RAUHUT (BOZHKO) VIRA (Україна) 
28698650_1961444597448827_8171383826372657845_o
International FCI Judges of Ukrainian Kennel Union 
9 group - All breeds, 2 groop - partially
____________________________________________________
8. ЯБЛОНЬКА ІРИНА (Україна)
50309800_530106414152857_4443058859287773184_n
Міжнародний суддя МКФ - 1, 2, 3, 9 групи
International FCI Judges of Ukrainian Kenel Union
_________________________________________
9.  НЕЗДОЛЯ НІНА (Україна)
28947537_1960301697563117_236273988637270807_o
Міжнародний суддя МКФ 
International FCI Judges of Ukrainian Kennel Union
группы  III, IV,  VIІ, VIII,  X - all breeds
ІІ - окремі породи
JUNIOR HANDLING
_________________________________________

10. ЦЕЛІКОВА ЛЕСЯ(Україна)

tselikova

Міжнародний суддя  МКФ Рангу САСIB по групам порід

International FCI Judges of Ukrainian Kennel Union

- french bulldog

National Judges - 9 group.

JUNIOR HANDLING

________________________________________________

_________________________________________

ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ (CAC) >>

ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ (МОНО) >>

ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ (Конкурси)>>

________________________________________________

В рамках виставок будуть проходити:

монопородні виставки:
11.06.2021
1. Доберман «Кубок Т. Чеботарьової» 
 - SZUTKIEWICZ ANDRZEJ (Польща)
2. Мініатюрний Пінчер - "Маленький король рингу"
IVAN RISTOVIC (Сербія)
Клубні виставки
1. Ротвейлер - ранг ЧК -IVAN RISTOVIC (Сербія)
Клубні виставки:
1. Вельш Коргі Пемброк - Ранг ПК  
MILANOVIC MILAN (Сербія)
2. Вельш Коргі Кардіган - Ранг ПК 
 MILANOVIC MILAN (Сербія)  

Наш спонсор монопородних виставок першого дня
ТОВ «Альфа - Вет» є офіційним дистриб’ютором
в Україні ТМ «Eminent» та партнером багатьох інших
відомих брендів. Напрямком компанії є поставки та
продаж ветеринарних препаратів та кормових
добавок для домашніх, сільськогосподарських тварин,
птиці та риби від провідних світових виробників. 
Наш магазин: https://pets.alfa-vet.com/
тел: + 38 0670774411
Менеджер по роботі з розплідниками
Голінченко Маргарита:+38 0674772913
eminent

12.06.2022
1. Китайський Чубатий Собака "Кубок Нелі Зінкевич" 
 SZUTKIEWICZ ANDRZEJ (Польща)
Клубні виставки:
1. Аляскинський Маламут - Ранг ПК
2. Самоїд - Ранг ПК
3. Сибірський Хаскі - Ранг ПК
4. Якутська Лайка -  Ранг ПК  
MILANOVIC MILAN (Сербія)
___________________________________
- НІНА НЕЗДОЛЯ, ЛЕСЯ ЦЕЛІКОВА

__________________________________________________

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

11.06.2022 Компанія «ROYAL CANIN»

LOGO_RC_-2021

Менеджер по роботі з розплідниками: Євген

Тел. +380504125948


12.06.2022 Компанія «KORMOTECH Opti Meal»

OPTIMEAL_LOGO-01_1

Телефон для справок: +38 095 427 77 07 Игорь.

 _________________________________________________

Місце проведення:  >>

ГОТЕЛЬ ДЛЯ УЧАСНИКІВ  >>

5 хвилин до метро "" 

_________________________________________________

За додатковою інформацією звертатися

по тел. (044) 573-16-94

067-498-88-80   Алла

096 390-50-96   Марина

097 913 43 55   Віра

067 765 08 83   Галина

066 161 27 79   Євген
067 465 72 17   Лера

050 381 97 40   Сергій
  
_____________________________________________________