Сайт клуба Лидер

РЕЗУЛЬТАТЫ BEST IN SHOW «"КУБОК OPTIMEAL"-2021»
ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР Компанія «OPTI MEAL»
и спонсор монопородних виставок второго дня.
Конкурси виставки «OPTI MEAL – 2021»
LR2_07306-VEB
LR2_03211-VEB
212757909_231678855294203_4625504763833195078_n
L1_434-VEB
L1_444-VEB
212102378_2746075032304647_3050352395587058179_n
L1_450-VEB
L1_463-VEB
215655634_310187030806404_3334673352897498950_n

LR2_08796-VEB
L1_484-VEB
L1_514-VEB
L1_526-VEB
L1_543-VEB
Юний хендлер
1 місце Панченко Анастасія, Київ
2 місце. Бабенко Микола, Київ
3 місце. Бризгаліна Мілена, Київ
4 місце. Аміраджанян Єва, Київ
LR2_08775-VEB
216054738_306446337832498_2502264250249683758_n
Племенні пари:
1 місце СХІДНОЮВРОПЕЙСЬКА ВІВЧАРКА, вл. Смойленко О.
2 місце БОРДЕР КОЛЛІ, вл. Гелбутівський Я.
3 місце БЕРНСЬКИЙ ЗЕННЕНХУНД, вл. Кулик В.
LR2_09010-VEB
Племенні групи:
1 місце НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА «vom Gloriya Hunde»,
вл. Авруцький В’ячеслав
2 місце НІМЕЦЬКИЙ ДОГ «DOG ARISTOKRAT»,
Вл. Чебанова Інна
3 місце БОРДЕР КОЛЛІ «KISSES OF ANGEL»,
вл. Немченко Марина
LR2_09154-VEB
____________________________________________________________
BIS BABY
1 місце ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК
№ 30 AMANSI MYSTICAL POWER ZABAVA вл. БАРДА С.
2 місце БУЛЬТЕР'ЄР МІНІАТЮРНИЙ
№ 297 JAMBOREE BONA DEA PLYUS вл. БАРСУКОВ ЄВГЕН
3 місце НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА
№ 75 YAHOO AMADEUS BURG вл. АКАТОВ С.В.
4 місце КАВАЛЕР КІНГ ЧАРЛЗ СПАНІЄЛЬ
№ 550 LUCKINESS OF GOLD EARLS вл. ГІРЯВЕНКО ОЛЕНА
LR2_09685-VEB
____________________________________________________________
BIS PUPPY
1 місце АМЕРИКАНСЬКИЙ СТАФФОРДШИРСЬКИЙ ТЕР'ЄР
№ 272 TRIAL’S ALL EYES ON US. вл. МУЛЯР ОЛЕГ
2 місце ДЖЕК РАСЕЛ ТЕР'ЄР
№ 313 ORISHA OCEAN VOLSTAN'S LINE вл. СТЕПАНЕНКО ТЕТЯНА
3 місце РІЗЕНШНАУЦЕР
№ 234 OTIS BOANERGOS MAGIC MEY , вл. ХАЛИМОНОВА ЯНА, КИЇВ
4 місце ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК
№ 35 ERNSTAJDIS ALISSIYA вл. РАДЧЕНКО М.М.
LR2_10201A-HDR-VEB
____________________________________________________________
BIS JUNIOR
1 місце НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР
№ 216 KAWA NOSTRA IMPREZA вл. ГОРДЕЙЧУК МАКСИМ
2 місце РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ ГЛАДКОШЕРСТИЙ
№ 619 ANITA NITOCHKA BISER KIEVA вл. ВИХОР ОЛЕНА
3 місце ДЖЕК РАСЕЛ ТЕР'ЄР
№ 322 ONLINE GAME FOR SOVSKIJE PRUDY вл. КОСЯК ОЛЕНА
4 місце НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА
№ 76 XENON AMADEUS BURG вл. АКАТОВ С.В.
LR2_13621-VEB
____________________________________________________________
BIS VETERAN
1 місце СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ
№ 406 BRILLIANT DREAM FIRE FLOWER вл. ДІДКОВСЬКА ІЛОНА
2 місце ШНАУЦЕР
№ 266 AVE CONCORDE GAMBRINUS вл. СЛЮСАР ОЛЬГА, КИЇВ
3 місце СТАФФОРДШИРСЬКИЙ БУЛЬ ТЕР'ЄР
№ 355 WHOOP-DE-DO ISN`T SHE LOVELY
вл. ЧЕГУСОВА Н., АФАНАС'ЄВА О.,
4 місце КИТАЙСЬКИЙ ЧУБАТИЙ СОБАКА
№ 574 LITTLE JOY IN LOVE ECLIPSE вл. ЗІНКЕВИЧ НЕЛЯ, КИЇВ
LR2_10464-VEB
____________________________________________________________
BIG 1 group
1 місце БОРДЕР КОЛЛИ
№ 12 OSWIN KAPRIZE вл. ГЕЛБУТІВСЬКИЙ ЮРІЙ
2 місце НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА
№ 85 DJUDI VOM GLORIYA HUNDE вл. ЧАПАЛДА ОЛЕКСАНДР,
3 місце ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК
№ 55 ANDVOL SKIF вл. ГАВРИЛЕНКО ТЕТЯНА
LR2_10793-VEB
____________________________________________________________
BIG 2 group
1 місце КАНГАЛ
№ 184 BOZO вл. МОРОЗ АЛЛА
2 місце РІЗЕНШНАУЦЕР
№ 236 OTIS BOANERGOS TSEZAR вл. ЛУК'ЯНЕНКО АНДРІЙ
3 місце ДОБЕРМАН
№ 143 GNEDOY STYLE LARBO вл. БІЛА ДАРІЯ
LR2_11190-VEB
____________________________________________________________
BIG 3 group
1 місце ДЖЕК РАСЕЛ ТЕР'ЄР
№ 322 ONLINE GAME FOR SOVSKIJE PRUDY вл. КОСЯК ОЛЕНА
2 місце БУЛЬТЕР'ЄР МІНІАТЮРНИЙ
№ 303 BOMBSHELL BONA DEA PLYUS вл. БАРСУКОВ ЄВГЕН, КИЇВ
3 місце ЕРДЕЛЬТЕР'ЄР
№ 330 EST ETIAM HOMO DEUS вл. ПАРХОМЕНКО А., ГЕЛЛЕР Ю.
LR2_11447-VEB
____________________________________________________________
BIG 4 group
1 місце ТАКСА ГЛАДКОШЕРСТА
№ 360 LA PUISSANCE D`UN REVE ALEXANDER OK
вл. ЧУНАДРА ВАЛЕНТИНА, КИЇВ
2 місце ТАКСА МІНІАТЮРНА ГЛАДКОШЕРСТА
№ 365 LINE OF LIFE PERSIVAL вл. ЗАМКОВА НАТАЛІЯ
LR2_11512-VEB
____________________________________________________________
BIG 5 group
1 місце МЕКСИКАНСЬКИЙ ГОЛИЙ СОБАКА стандартний
№ 394 MRIYA XOLOTIM вл. ДОРОШЕНКО ОЛЕНА, ЖИТОМИР
2 місце АМЕРИКАНСЬКА АКІТА
№382 ANATA SONE MAZHOR вл. ПАНКРАТЬЄВА ОЛЕНА,
3 місце СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ
№ 406 BRILLIANT DREAM FIRE FLOWER вл. ДІДКОВСЬКА ІЛОНА.
LR2_11752-VEB
____________________________________________________________
BIG 6 group
1 місце БІГЛЬ
№ 461 BARSTAIL LUCKY JOY вл. КРАВЧЕНКО В., ПЕТРОПАВЛ.
2 місце ГАСКОНСКИЙ СЕНТОНЖУА
№ 467 CINDY POMS DYNASTY DJ вл. ЖЕЛУДЬОВА ТЕТЯНА
3 місце БАВАРСЬКИЙ ГІРСЬКИЙ ГОНЧАК
№ 454 WENA DIANA ANILAS вл. ЄРМАКОВ ЄВГЕН, ЖУКИ
LR2_11931-VEB
____________________________________________________________
BIG 7 group
1 місце АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТТЕР
№ 473 ISABELIA VIOLACEA SMELL OF FRAGRANCE
вл. ГРЕЧАНИЙ АНАТОЛІЙ, ЧЕРНІГІВ
2 місце НІМЕЦЬКИЙ ЖОСТКОШЕРСТИЙ ЛЯГАВИЙ СОБАКА
№ 479 MILLI LUNE WOM ALTE WALD вл. СОЛОВЕЙ Д., ЧЕРНОВА О.
3 місце УГОРСЬКА КОРОТКОШЕРСТА ВИЖЛА
№ 484 ALITA ANGEL вл. ВАЩУК В'ЯЧЕСЛАВ
LR2_12098-VEB
____________________________________________________________
BIG 8 group
1 місце ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР
№ 521 DIVLADJO WIND OF CHANGE вл. ПОТЬОМКІНА ОЛЕНА
2 місце АМЕРИКАНСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ
№ 490 FOR YOUR EYES ONLY PARADISE PLEASURE
вл. ДАВЫДЮК ВІКТОРІЯ
LR2_12164-VEB
___________________________________________________________
BIG 9 group
1 місце КАВАЛЕР КІНГ ЧАРЛЗ СПАНІЄЛЬ
№ 555 BONITOS COMPANEROS MACINTOSH вл. ПУШКАР ОЛЕНА
2 місце ПУДЕЛЬ середній
№ 613 GO ALWAYS TO VICTORY HAPPY FRANT
вл. МИКАЛ Т., ПАХОМОВА Т.
3 місце БРЮСЕЛЬСЬКИЙ ГРИФОН
№ 548 KAIROS PRIDE ZAZNOBUSHKA KRASNA DEVITSA
вл. ШУБІНА ТЕТЯНА
LR2_12510-VEB
____________________________________________________________
BIG 10 group
1 місце ІТАЛІЙСЬКИЙ ХОРТ
№ 677 BEAUTY OF SICILIA ZARA OF SUNNYMOON
вл. СМИКОВСЬКА ЛЕСЯ
LR2_12556-VEB
____________________________________________________________
BIG 0 group
1 місце ПІВДЕННОАФРИКАНСЬКИЙ БУРБУЛЬ
№ 706 ERL RED BOROMIR вл. ДВОРЕЦЬКА Т.М.
2 місце АМЕРИКАНСЬКИЙ БУЛЛІ (pocket)
№ 692 UNBELIVABULLY KOBBIE вл. МЕЛЬНИК І., НІКУЛІНА
3 місце АМЕРИКАНСьКИЙ БУЛЬДОГ
№ 697 CARPEN DIAZ BRENDY вл. САМБА ОЛЬГА, ГОСТОМЕЛЬ
4 місце АМЕРИКАНСЬКИЙ БУЛЛІ (standard)
№ 686 AISCHA BIGSHOCK BULLIES вл. МОРОЗ АЛЛА
LR2_13621-VEB
____________________________________________________________
BEST IN SHOW
1 місце АНГЛІЙСЬКИЙ СЕТТЕР
№ 473 ISABELIA VIOLACEA SMELL OF FRAGRANCE
вл. ГРЕЧАНИЙ АНАТОЛІЙ, ЧЕРНІГІВ
2 місце МЕКСИКАНСЬКИЙ ГОЛИЙ СОБАКА стандартний
№ 394 MRIYA XOLOTIM вл. ДОРОШЕНКО ОЛЕНА, ЖИТОМИР
3 місце КАНГАЛ
№ 184 BOZO вл. МОРОЗ АЛЛА
4 місце ПІВДЕННОАФРИКАНСЬКИЙ БУРБУЛЬ
№ 706 ERL RED BOROMIR вл. ДВОРЕЦЬКА Т.М.
LR2_14063-VEB